Ana sayfa Mac / MacOS Steve Jobs Yaşıyor mu?

Steve Jobs Yaşıyor mu?

343
0

2011 yılında ölen ve farklı kişiliği ile unutulmayan Apple kurucusu Steve Jobs ile alakalı ilginç bir iddia sosyal medya gündeminde dolaşıyor. Ortaya çıkan fotoğrafa göre Steve Jobs, Suriye’de sessiz sakin bir hayat yaşıyor olabilir. İşte Steve Jobs yaşıyor mu? iddiası ve ortaya çıkan Steve Jobs resmi

Steve Jobs yaşıyor mu?

Reddit üzerinde bir kullanıcı tarafından paylaşılan gönderide, Steve Jobs olduğu iddia edilen bir kişinin Suriye ve Mısır benzeri bir ülkede çekilen fotoğrafı sosyal medyayı karıştırdı. Fotoğrafta, Steve Jobs olduğu iddia edilen kişi yerel kıyafetlere uygun rahat bir kıyafetle ve ayakkabısız bir şekilde otururken görülüyor. Kişinin kolundaki saat ise dikkat çeken bir diğer detay olarak görülmüş. Reddit kullancıları arasında birçok komple üretilirken, bu komplonun en büyük dayanağı ise Steve Jobs’un babasının Suriyeli oluşu.

Farklı kişiliği ile bilinen ve hakkında birçok belgesel yapılan Steve Jobs’un bu resmi büyük ihtimalle gerçek değil. Daha öncelerde de çekilme ihtimali bulunan bu fotoğraf hakkında ortaya atılan en güçlü iddia ise Steve Jobs’un rahat bir hayat sürmek için ölü numarası yapması.