Ana sayfa TEKNOLOJİ Google Pixel XL 2 konsept videosu yayınladı!

Google Pixel XL 2 konsept videosu yayınladı!

822
0

Google Pixel XL 2 tasarımı netleşmeye devam ediyor. Bugün paylaşılan Google Pixel XL 2 konsept videosuyla bir kez daha yeni telefonun tasarımı gün yüzüne çıkartıldı!

Hatırlayacağınız üzere, geçtiğimiz hafta Android Police tarafından yapılan sızıntı ile birlikte Google Pixel XL 2‘nin tasarımını gösteren tarama resimleri ortaya çıkmıştı.

Bu yılın en çok merakla beklenen akıllı telefonlarından biri olan Pixel XL 2, 18: 9 en-boy oranı ve cam arka paneli ile kullanıcıların oldukça dikkatini çekecek.

YouTube‘da Concept Creator kanalı tarafından, yeni Pixel modeline ait birkonsept videosu paylaşıldı. LG tarafından üretileceği konuşulan yeni telefonun tasarıma bir göz atacak olursak, LG G6′yı andıran bir tasarıma sahip yeni Pixel XL, Full Vision bir ekranla karşımıza geleceği tahmin ediliyor.

Google Pixel XL’ın tartışmalı tasarımını Pixel XL 2‘de daha iyi bir hale getirecek olan yetkililer, yapacakları iyileştirmeler ile birlikte kullanıcıların gönlünü feth etmeyi planlıyorlar.

17-07/18/google-pixel-xl2-sdn-1.jpg

Bu yılın 3. veya 4. çeyreğinde tanıtılacak olan telefon, 5.99 inçlik 18: 9 en-boy oranına sahip olan bir ekranla karşımıza çıkacağı daha önceden yapılan sızıntılarla ön plana atılmıştı.

İşlemci konusunda da Qualcomm‘un en yeni nesil işlemcisi Snapdragon 835‘ten alacak olan amiral gemisi, Alway-On ve HTC U11′e ilk defa servis edilen Edge Sense özelliğini de barındıracağı son zamanlarda oldukça çok konuşuluyor.

Fakat yeni telefonun üreticisinin LG mi yoksa HTC mi olacağı tam olarak belli olmasa da Google‘a yakın kaynaklar Teknoloji devi HTC’yi işaret ettiğini de belirtelim. Aşağıdan bahsi geçen konsept videosunuizleyebilirsiniz. Şimdiden herkese iyi seyirler dileriz!