Ana sayfa HABERLER Amazon Beklenen Cuma İndirimleri Başladı

Amazon Beklenen Cuma İndirimleri Başladı

359
0

Amazon “Beklenen Cuma” haftası indirimlerine başlıyor. Oyuncaktan elektroniğe, modadan mutfağa birçok kategoride büyük indirimlerin yer alacağı Beklenen Cuma fırsatlar haftası, erken yılbaşı hediyesi arayışında olan herkesi 26 Kasım‘a kadar Amazon‘a bekliyor.

Beklenen Cuma haftası boyunca günlük ve saatlik indirimlerle karşılanan Amazon kullanıcılarının alışveriş heyecanı 26 Kasım günü başlayacak En İyi Pazartesi indirimlerine sahne oluyor. Amazon’un Beklenen Cuma haftası özel indirimlerine, buradan ve Amazon Alışveriş mobil uygulaması üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

Amazon Beklenen Cuma indirimleri başladı

Amazon Ülke Müdürü Sam Nicols, “Beklenen Cuma haftası boyunca cep telefonundan kitaba, ev dekorasyon ürünlerinden oyuncak ve popüler elektronik ürünlere kadar birçok farklı kategoride avantajlı fiyatlar sunuyoruz. Müşterilerimizin sevdikleri ürünlere uygun fiyatla ulaşabilmelerini sağlamanın yanı sıra ev konforunda hızlı ve güvenilir online alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.” açıklamasında bulundu.

Günün Fırsatları: Her gün birbirinden farklı ve cazip ürün ‘Günün Fırsatları’ adı altında sadece bir gün süren indirimlerle sunulacak
Bitmeden Yakala!: Teknolojik aksesuarlardan ayakkabılara kadar birçok farklı üründe limitli zaman diliminde geçerli indirimler
Ücretsiz Teslimat: 50 TL ve üzerindeki siparişlerde ücretsiz güvenilir teslimat imkanı