Ana sayfa Hakkımda

Hakkımda

https://www.karamelek.org/wp-content/uploads/2018/11/45265691_526137354518846_8142482876173123584_n-199x300.jpg

Öncelikle kendimden bahsetmek istiyorum biraz. Gitar çalmayı seviyorum. Müzik dinlemekten inanılmaz haz alıyorum. Gezip dolaşmaktan çok hoşlanıyorum. Fotoğrafımın çekilmesinden nefret ediyor, fotoğraf çekmeye bayılıyorum.

Teknoloji olarak tam bir Apple fanıyım. iPhone , iPad ve Macbook’lar’a aşığım diyebilirim. Kısacası Apple üretimi olan herşeyi çok fazla seviyor ve ilgileniyorum….

Kısacası teknoloji ile iç içe kimseye zararı olmayan mütevazıı  bir hayat yaşıyorum 🙂

Birazda web sitemiz hakkında konuşalım isterseniz…

Bilişim Teknolojileri alanında içerik üretmek üzere oluşturulmuş olan;
www.muratyalcin.com.tr 2018 yılında Murat YALÇIN tarafından yani benim tarafımdan hayata geçirilmiştir.

Yazmış olduğum makalelerin yayınlandığı bu kişisel blogun konu çerçevesi şu şekilde çizilmiştir:
– Yeni web girişimleri hakkında farklı kaynaklardan bilgi toplamak, bizzat test etmek ve bu değerlendirme sürecinde ortaya çıkan sonuçları kullanıcılarına aktarmak,

– Tasarım ve programlama konusunda farklı teknikler göstererek okuyucularının günümüz kalite standardında program yazması ve tasarımlar yapması konusunda yol göstermek,

– Türkiyedeki internet sektörünü ilgilendiren konularda fikir bildirmek ve ortaya çıkabilecek tartışmalarda çözüme ulaşma yolunda teknik destek sağlamak.

– Masaüstü programcılığı olan C# ile projeler geliştirip sizlerle paylaşmak ve geri dönüşler almak.

Bu site bir kişisel yardım blogu ve genel bilgi deposudur. Uygulamalar sırasında ortaya çıkabilecek sorunlarınızı konu ile ilgili sitemizde tartışabilirsiniz. Benimle irtibata geçmek için İletişim sayfasını kullanabilirsiniz.